Sheriff Games Türki...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Sheriff Games Türkiye Oyun Sektöründe Çıtayı Yükseltiyor!

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
105 Görüntüleme
(@dean534)
Gönderiler: 22
Güvenilir Üye
Konuyu başlatan
 

Sheriff Games Türkiye Oyun Sektöründe Çıtayı Yükseltiyor!
Sheriff Games’in yakın zamanda kapalı betasını görücüye çıkardığı Twilight of the Gods oyunu ile Türkiye, küresel oyun pazarında devlerle rekabete girişiyor.
Oyun dünyasında son yılların açık ara en çok taraftar toplayan trendi olan açık dünya oyunları on milyarlarca dolarlık dev bir sektör halini aldı. Oyun severlerin favorisi olan ve daha kapsamlı içerik, daha uzun oyun süresi vadeden açık dünya oyunları, şimdiye kadar büyük oyun şirketlerinin tekelindeydi. Sheriff Games’in cesur ve iddialı hamlesiyle Türkiye, global arenada yerini almaya hazırlanıyor.
2020’nin son çeyreğinde kurulan Sheriff Games’in arkasında uzun yıllardır bilişim sektöründe çözümler üreten “Meydan Bilişim” firmasıyla, Şerif Temizkan ile Levent Ensari ve Emrah Kalfa’nın proje yönetimi ile birlikte Gökhan Aragülü, Sandarsan Cornet ve Erkan Alagöz’den oluşan genç geliştirici ekibi yer alıyor. Genç firmanın titiz ve meşakkatli çalışması sonucu yapımı tamamlanan Twilight of the Gods, grafikleri ve sunduğu oyun zevki ile göz dolduruyor.
Fantastik bir dünyada geçen Twilight of the Gods bizlere beş yaşında yetim kalan August’un hikayesini anlatıyor. Daha çok küçük yaşlardayken bulundukları bölgeyi korumak için bir serüvene atılan babasının ölüm haberiyle yıkılan August, köyü çevreleyen kötücül güçlere son vermek için uzun bir eğitimden geçer. Sevdiklerini koruyabilmek için savaşçının yolunu seçen kahramanımızın kontrolünü üstlenerek korumaya yemin ettiğimiz köyümüzden ayrılarak köyü ve köy halkını gerek dev örümceklerden, haydutlardan ve ejderhalardan koruyarak seviye atlıyoruz.
Unreal Engine ile geliştirilen oyun 3D karakter ve dünya tasarımına sahip. Uzun süren yapım aşaması sonucu yakın zamanda kapalı beta sürümü görücüye çıkarılan oyun, uzun oyun süresi, açık dünya dinamikleri, eşsiz rol yapma deneyimi ve çarpıcı bir hikâye sunuyor.
Ekim ayında kapalı beta sürümüyle oyun severle buluşan oyun, oyuncuların yorum ve geri bildirimleriyle geliştirilmeye devam ediyor. Twilight of the Gods şimdiden oyun severlerden tam not aldı. 2022 yılının ilk çeyreğinde açık beta sürümü görücüye çıkarılacak oyun, sektörde çok ses getireceğe benziyor. Games aynı zamanda oyunu hikayesi ve gelecek yeni güncellemeler için siz oyuncuları dinlemek için de sabırsızlanıyor. Sheriff Games’in discord sunucusuna dahil olup oyunu kapalı betada oynama şansını yakalayarak, oyunun hikâye ekibine dahil olabilir ve yarışmalara katılarak birbirinden güzel hediyelere sahip olabilir, https://store.steampowered.com/app/2145000/Twilight_Of_The_Gods/?beta=0 linkinden oyunu istek listenize ekleyerek geliştiricilere destek olabilirsiniz.

 
Gönderildi : 2022-11-07 13:31
Paylaş: